CLAB215FA06 CW

| panel model | CLAB215FA06 CW |
|---|---|
| Zespół Marka | CPT |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,21.5 inch, 1920×1080 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| CLAB215FA06 CW cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Format pikseli | 1920(RGB)×1080 [FHD] |
| Aktywny obszar | 476.64(H)×268.11(V) mm |
| Obszar bezel | - |
| Luminancja | 0 cd/m² |
| Zobacz kierunek | 6 o'clock |
| Kąt widzenia | 85/85/80/80 (Typ.)(CR≥10) |
| Grubość płyty | 0.50+0.50 mm |
| Obsługuje kolor | 16.7M |
| Waga | - |
| Częstotliwość wyświetlania klatek | 60Hz |
| Konfiguracja | RGB Vertical Stripe |
| Zarys Dim. | 488.5(H)×282.5(V) ×1.3(D) mm |
| Leczenie | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Współczynnik kontrastu | 1000:1 (Typ.) (TM) |
| Czas odpowiedzi | 5 (Typ.)(Tr+Td) |
| Tryb pracy | TN, Normally White, Transmissive |
| Transmitancja | 5.6% (Typ.)(with Polarizer) |
| Źródło światła | No B/L |
| Panel dotykowy | Without |
| Typ interfejsu | 30 pins LVDS (2 ch, 8-bit) , Connector |
| Zasilacz | 5.0V (Typ.) |
| Środowisko | Operating Temperature: 0 ~ 50 °C ; Storage Temperature: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu CPT CLAB215FA06 CW.
CPT CLAB215FA06 CW są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty CPT CLAB215FA06 CW pdf lub szczegółowej specyfikacji CPT CLAB215FA06 CW lub innych wyświetlaczy LCD CPT, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od CPT Dystrybutor CLAB215FA06 CW na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
CPT CLAB215FA06 CW są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty CPT CLAB215FA06 CW pdf lub szczegółowej specyfikacji CPT CLAB215FA06 CW lub innych wyświetlaczy LCD CPT, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od CPT Dystrybutor CLAB215FA06 CW na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "CLAB215FA06 CW"
- CPT CLAB215FA06 CW
- Arkusz danych CLAB215FA06 CW
- Obraz CLAB215FA06 CW
- Cena CLAB215FA06 CW
- Dystrybutor CLAB215FA06 CW

